What's new? Check out our our news

Speciální nástroje = úspora strojního času ve vaší firmě! Speciální nástroj navrhneme dle výkresové dokumentace obráběné součásti a v průběhu pouhých 2-3 týdnů ( podle složitosti nástroje) můžete začít využívat jejich potenciálu. Od výkresu po hotový nástroj.
Fréza Walter F4033.B40.125.Z07.06 + SNMX1205ANN-F27 WKP35S. Materiál S960QL, vc=150 m/min., fz=0,16mm, ap=4-4,5 mm, ae=90 mm.
Makáme, školíme se. Neustále se zlepšujeme. Včera proběhlo setkání celého týmu naší firmy v našich nových moderních prostorech a zároveň došlo k představení nové obchodní strategie. Dnes probíha školeni systému pro řízení vztahů se zákazníky CRM.
Kolegové jsou skuteční profesionálové
Již brzy se můžeme společně potkávat v nových moderních prostorech naší firmy.
Zdarma v rámci zlepšování našich služeb odborně proškolíme technology, programátory a osoby zodpovědné za obráběcí procesy ve vaší firmě. Zveřejněné snímky pochází z produktového školení Walter se zaměřením na soustružení u našeho významného partnera Bilsing Automation Czech s.r.o..
Poslední šance. Akční nabídka se slevou -70% na tělesa Walter M3024 bude ukončena k 1.7.2016.
MITUTOYO ÚTOČÍ! Dnes dorazila další zásilka měřidel Mitutoyo. Posuvná měřítka, mikrometry, pasametry a v neposlední řadě i výškoměry. Jirka zvaný " Kulatina" má plné ruce práce, aby se měřidla dostala v pravý čas do vaší firmy.
Aplikační technik S-TOOLS v akci. Zdenda při přípravě správné strategie obrábění, nastavení řezných parametrů a seřízení testovaného nástroje, frézy Walter M3024.