Pracujeme s nejnovějšími trendy

Představujeme novinky zastupovaných produktů a dění kolem nás

Co jsme pro vás přichystali nového? Podívejte se na naše novinky

Obrábění bez vibrací při náročných podmínkách. www.stools.cz Walter představuje technologii s tlumením vibrací Accure·tec S Accure·tec představuje Walter tlumicí systém speciálně pro soustružení a frézování s nástroji s dlouhým vyložením. Tlumení vibrací pomocí axiálně a radiálně pružně uloženému tlumicímu prvku je nastavené z výroby. Nástroje jsou tak rovnou připravené k použití bez náročného nastavování. Se soustružnickými noži A3000 lze vysoce spolehlivě a s velmi dobrou kvalitou povrchu provádět soustružení do 10 × D. Jako příklady lze uvést lícování H7 nebo vnitřní soustružení hřídelí generátorů s Rz 6,3. Rychlovýměnné hlavy QuadFit, které jsou také nové, umožňují rychlou výměnu nástroje a zvyšují přesnost opakování (±2 µm). Při frézování lze upínače Accure·tec AC001 až do 5 × D používat s až třikrát vyššími řeznými parametry než běžné nástroje. Upínače Accure·tec AC001 jsou optimálně přizpůsobené pro sortiment fréz Walter. To platí zejména pro frézy pro vysoké posuvy, jejichž hlavní řezná síla vede ve směru vřetena. S tím souvisí široká použitelnost systému: například pro součásti s hlubokými kavitami ve výrobě letadel, ale také ve všeobecném strojírenství, leteckém, kosmickém a automobilovém průmyslu. U soustružení je v centru pozornosti energetické odvětví (například ventily pro ropný průmysl) nebo také letecký a kosmický průmysl (například přistávací nohy). Uživatelé budou těžit z výborného tlumení vibrací a malé hlučnosti systému. Accure·tec slibuje delší životnost, vyšší produktivitu a větší spolehlivost a šetří nástroje a vřeteno stroje – i přes vyšší řezné parametry. Walter nabízí Accure·tec AC001 (frézování) a A3000 (soustružení) se všemi běžnými rozhraními pro stroje: Walter Capto™, HSK/HSK-T, SK, MAS-BT a válcová stopka.
Jarní akce přesných měřidel značky Mitutoyo. www.stools.cz Termín akce: 1.4.2020 - 31.5.2020
Poháněné nástroje Kintek za zvýhodněné ceny. www.stools.cz Termín akce: 1.3.2020 - 31.12.2020
Rychloposuvová fréza Walter M5008 v řezu. www.stools.cz
Zpět do historie Walter, píše se rok 2001. Dvoubarevné vyměnitelné břitové destičky Tiger·tec® vytyčují na začátku nového tisíciletí laťku – a ihned po uvedení na trh se postarají o výrazný nárůst obratu.
Něco málo z historie. Výroba vrtáků Titex. www.stools.cz Omluvte sníženou kvalitu videa.
Synchronní závitová vložka ER AB735. www.stools.cz Minimalizace axiálních sil – maximální využití výkonu nástroje UPÍNAČ – synchronní závitová vložka AB735 pro vyrovnání tahu a tlaku – použitelná ve všech běžných kleštinových upínacích pouzdrech ER – velikost ER16 až ER32 – pro všechny typy nástrojů s vnitřním chlazením a bez vnitřního chlazení POUŽITÍ – kompenzace chyb synchronizace – vyloučení velkých axiálních sil – minimální zatížení boků závitů – tenká konstrukce - proto malé prostorové nároky
Akční nabídka - kontrolní trny Kintek. www.stools.cz Termín akce: 1.3.2020 - 31.12.2020
Upínače KINTEK ( BMT, BOLT ON, VDI) za zvýhodněné ceny. www.stools.cz Termín akce 1.3.2020 - 31.12 2020