Pracujeme s nejnovějšími trendy

Představujeme novinky zastupovaných produktů a dění kolem nás

Co jsme pro vás přichystali nového? Podívejte se na naše novinky

Zdenda opět v akci. Pokračování produktového školení v oblasti přesného obrábění u našeho zákazníka. www.stools.cz
Další z úspěšných testů. www.stools.cz - Rovinná fréza Walter = M4003-160-B40-09-6.5 - VBD Walter = SDMT 1204AZN-D57 WKP35G. - Vc=200 m/min.( s=400 ot./min) - fz=0,25 mm (f=900 mm/min.) - ap=2 mm - ae=100 mm.
Přesnost až do nejmenšího detailu. Walter-Titex DB133. weww.stools.cz Nové spirálové mikrovrtáky ze slinutého karbidu Walter Titex DB133 Supreme se vyznačují přesnou, spolehlivou prací a výrazně delší životností. Geometrie WJ30EL a WJ30ER, které vyvinula sama firma Walter speciálně pro mikrovrtáky, zaručují maximální ochranu proti opotřebení. Nová geometrie břitu navíc umožňuje větší spolehlivost. A optimalizované obecné rozměry poskytují maximální stabilitu dokonce i u nejmenších vrtáků.Prvotřídní kvalitu povrchu obrobku zabezpečuje zcela rovnoměrné broušení řezných hran vrtáku s extrémně úzkými tolerancemi. Speciální tvar drážky vrtáku umožňuje bezpečné odvádění třísek i bez vnitřního chlazení. Díky tomu jsou možné hloubky vrtání až do 8 x Dc. Nové spirálové mikrovrtáky ze slinutého karbidu s geometrií špičky 140° lze používat univerzálně pro různé materiály z materiálových skupin P, K a N. Rozsah průměrů sahá od 0,5 do 2,95 mm. K chlazení lze používat olej nebo emulzi. Profitovat budou především uživatelé ve všeobecném strojírenství, ve výrobě nástrojů a forem a dále energetickém a automobilovém průmyslu, ale i v jiných odvětvích.
Maximální přesnost v řádu mikronů. www.stools.cz S vrtákem ze slinutého karbidu DB130 Advance pro průměry od 0,1 do 1,45 mm přináší Walter na trh nejmenší spirálový mikrovrták ze slinutého karbidu ve svém sortimentu (u větších průměrů, od 0,5 mm, lze použít vrták ze slinutého karbidu DB133 Supreme). Vrták má konstrukční rozměry podle DIN 1899. Vyznačuje se především vysokou přesností, procesní spolehlivostí a univerzální použitelností. Vyrábí se z velmi homogenního a jemnozrného slinutého karbidu – speciálního druhu, který umožňuje optimální provedení řezných hran. Díky tomu splňuje velmi vysoké požadavky ohledně přesnosti a kvality nástrojů. Rozsáhlý standardní sortiment umožňuje širokou oblast použití vrtáku ze slinutého karbidu DB130 Advance: s olejem a emulzí – u materiálových skupin P, M, K, N, S a O. K oblastem použití mikrovrtáku ze slinutého karbidu patří všeobecné strojírenství, hodinářský a automobilový průmysl (např. vstřikovací trysky), potravinářský průmysl (např. desky do strojků pro výrobu masa nebo sýrů) a dále výroba nástrojů a forem.
Správné napětí pilového pásu = delší životnost. www.stools.cz
Jedno z dalších produktových školení v oblasti produktů Walter u našeho zákazníka. www.stools.cz
Speciální nástroje bleskově k dispozici. V programu Walter Xpress s dobou doručení max. 3 týdny. www.stools.cz Walter Xpress Walter Xpress je neuvěřitelně rychlá objednací a dodavatelská služba pro kvalitní speciální nástroje Walter, Walter Titex a Walter Prototyp. Walter Xpress je v současné době k dispozici již pro přibližně 10 000 definovaných variant speciálních nástrojů. Dodací lhůta maximálně dva až čtyři týdny od obdržení objednávky je garantována jako závazný slib plnění, abyste právě v časové tísni mohli plánovat s odpovídající jistotou. Proces objednávání Walter Xpress je jasně strukturovaný a garantuje od prvního momentu potřebnou jistotu plánování. U veškerých poptávek je kalkulace a nabídka provedena během 24 hodin. Speciálně vytvořené objednávkové formuláře usnadňují postup oběma stranám.
Další z právě probíhajících akčních nabídek v tomto případě špičkové kvality německého výrobce Helios-Preisser. Akce platná do 30.06.2018.
Nový kompletní katalog Walter 2017. www.stools.cz Nový kompletní katalog Walter 2017 je od nynějška k dispozici na celém světě! Můžete ho nyní obdržet ve vašem jazyce vytištěný nebo v digitální podobě, můžete si ho odnést nebo ho získat na USB flash disku. Zeptejte se své kontaktní osoby u firmy Walter. On-line verze kompletního katalogu je k dispozici jako ePaper a navíc v aplikaci Walter eLibrary . Po instalaci aplikace si lze katalog také stáhnout a používat off-line. Přesné nástroje na 2 600 stranách – a mnoho dalšího 4 samostatné katalogy pro jednotlivá použití: soustružení, vrtání a závitování, frézování a upínače Zcela nové přehledy sortimentu Ještě jednodušší vyhledávání výrobků Stránky s nejnovějšími technologiemi a know-how Engineering Kompetenz z první ruky