Pracujeme s nejnovějšími trendy

Představujeme novinky zastupovaných produktů a dění kolem nás

Co jsme pro vás přichystali nového? Podívejte se na naše novinky

Tvářecí závitník Walter-Prototyp TC420 Supreme v řezu. www.stools.cz
Tvářecí závitník TC420 Supreme – mimořádný výkon, univerzální použití. www.stools.cz - univerzální použití - až o 30 % menší točivý moment - vysoké řezné rychlosti - mnoho variant v sortimentu (vnitřní chlazení, radiální vnitřní chlazení, mazací drážky)
Školíme se, makáme na sobě! www.stools.cz Tým našich specialistů při produktovém a technickém školení týkající se správné aplikace pilových pásů značky Robert Röntgen.
Akční nabídka přesných měřidel Helios-Preisser s integrovaným vysílačem pro bezdrátový přenos dat. Platnost akce 1.2.2018 - 28.2.2018. www.stools.cz
A je to tady! Inovace produktů Walter 2019. www.stools.cz
Trojnásobně univerzálně použitelný – nový X treme Evo. www.stools.cz S vrtákem ze slinutého karbidu X treme Evo v produktové řadě Advance přináší Walter AG na trh novou skupinu výrobků DC160. ​Walter AG představuje univerzální nástroj pro všechny materiály, stroje a použití při vrtání Umožňuje univerzální použití v trojím ohledu: Ve všech materiálových skupinách ISO. Pro nejrůznější použití, jako šikmé vstupy a výstupy, otvory blízko hrany obrobku nebo konvexní a konkávní povrchy. A u všech koncepcí strojů: s poháněnými nástroji, axiálně a radiálně (s úhlovou hlavou), v obráběcích centrech, pevně nebo v soustruzích. Jako první krok přináší Walter vrták X treme Evo ve variantách 3 a 5 × Dc bez vnitřního chlazení a 5, 8 a 12 × Dc s vnitřním chlazením. Vedle varianty DC160 existuje vrták řady Advance také jako stupňovitý vrták DC260 Advance s vnitřním chlazením a bez vnitřního chlazení. Největší přednosti vrtáku X treme Evo spočívají podle firmy Walter v jeho dlouhé životnosti, produktivitě a spolehlivosti. Nové jsou u X treme Evo druhy WJ30ET (kompletní povlakování) a WJ30EU (povlakovaná hlava): vysoce houževnatý mikrozrnný substrát, kombinovaný s vlastním vícevrstvým povlakem Walter TiSiAlCrN/AlTiN na základní vrstvě AlTiN. Maximálně odolný proti opotřebení, pro dlouhou životnost – při zároveň vysokých řezných parametrech. Rovněž nové je zahrocení s příkrým úhlem a dále čtvrtá vodicí fazeta umístěná blízko špičky vrtáku. Příkré zahrocení snižuje posuvnou sílu a zvyšuje přesnost polohování. Hluboko umístěná čtvrtá vodicí fazeta má rychlejší záběr a optimalizuje tak vedení vrtáku, především u úzkých vstupů a výstupů. Nová geometrie čela vrtáku X treme Evo vytváří hodně místa pro třísku ve středu a zlepšuje tak odvod třísky, zejména v měkkém materiálu.
Stali jsme se autorizovaným partnerem předního výrobce pásových pil firmy Pegas-Gonda. www.stools.cz Bližší informace o jejich produktech na www.pegas-gonda.cz
Akční nabídka Helios-Preisser. www.stools.cz - nabídka platná do 31.12.2019
Školíme se, makáme na sobě. Produktové školení v oblasti dělení materiálu. www.stools.cz