Pracujeme s nejnovějšími trendy

Představujeme novinky zastupovaných produktů a dění kolem nás

Co jsme pro vás přichystali nového? Podívejte se na naše novinky

Novinka v sortimentu Walter, závitová fréza TC620 Supreme. www.stools.cz
Inovace nástrojů Walter 2019. www.stools.cz
Walter MX v řezu. www.stools.cz
Systém Walter MX s novými druhy použití a možnostmi. www.stools.cz Nové držáky Walter CaptoTM a upichovací šířky rozšiřují sortiment. S Walter Cut MX uvedla firma Walter AG na trh zapichovací systém, který převzal osvědčené vlastnosti a odstranil nedostatky stávajících konkurenčních systémů: Se zalícovaným kolíkem zafixovaným proti nesprávné manipulaci, pro vysokou přesnost výměny a polohování. Se čtyřbřitými vyměnitelnými břitovými destičkami, které lze při prasknutí jednoho břitu dál používat, pro maximální hospodárnost. A s dlouhou životností díky specifickému přesnému chlazení Walter a řezným materiálům Tiger·tec® Silver. Kombinace, která vytyčuje v současné situaci na trhu měřítko ohledně stability, produktivity a přesnosti. Walter nyní rozšiřuje sortiment MX o držáky Walter CaptoTM a větší upichovací šířky. Nové monoblokové nástroje Walter CaptoTM (C3–C6) nyní umožňují použití systému MX i na strojích s rozhraním Capto. K tomu se přidávají nové zapichovací břity, které se používají na podélných a vícevřetenových soustruzích. S novými zapichovacími destičkami a držáky pro větší upichovací šířky, například pro předpichování velkých zápichů, doplnila firma Walter svůj sortiment: Tam, kde bylo doposud možných 0,80 mm až maximálně 3,25 mm, činí nyní upichovací šířka až 5,65 mm – včetně velmi běžných rozměrů 4 a 5 mm (hloubka zápichu maximálně 6 mm). Rozšíření, která mají uživatelům otevřít nové možnosti použití zapichovacího systému MX: od hromadné výroby, například ve výrobě malých součástí, kde záleží na vysoké přesnosti, až po kusovou výrobu, kde je v popředí přesná výměna nástroje a hospodárnost. Vyměnitelné břitové destičky se speciálními tvary lze prostřednictvím systému Walter Xpress dodat do 4 týdnů.
Walter MD133 Supreme - specialista pro dynamické frézování. www.stools.cz
Nový vrták Walter DC160 X-treme Evo z produktové řady Advance. www.stools.cz - vysoká produktivita v různých materiálech - univerzálně použitelný při nejrůznějších využitích - rychlé vedení v otvoru díky vodicím fazetkám vepředu - velmi dobrá přesnost polohování díky novému vybroušení
Fréza Walter T2713..v řezu. Prozatím ladíme optimální parametry. www.stools.cz
Zdenda v akci. www.stools.cz Produktivní Zdenda a neméně produktivní závitová fréza Walter T2713...vyrobená dle specifických požadavků zákazníka.
Výroba tělesa frézy v průběhu 10 vteřin. www.stools.cz